L'edifici està gairebé ple!

315 W 36th St

315 W 36th Street
   New York, NY 10018
Lloc de treball disponible

Consulta els espais disponibles i reserva'ls en línia.

Reserva lloc de treball

Prefereixes veure-ho en persona?

L'edifici està gairebé ple!
315 W 36th St
315 W 36th St
315 W 36th Street New York NY 10018
Nom i cognoms.
Ho necessitem per a les confirmacions.
Indica'ns com posar-nos en contacte amb tu.
Quantes persones necessiten espai de treball?
Si fas clic al botó anterior, acceptes les nostres Condicions del servei i afirmes haver llegit i entès la nostra Política de privacitat
 • Treball cooperatiu a Penn Station
  zona comuna
 • Treball cooperatiu a 315 W 36th St
  Bar de la comunitat
 • Treball cooperatiu a Penn Station
  zona comuna
 • Treball cooperatiu a Penn Station
  zona comuna
 • 315 W 36th St Office Space
  Cuina
 • Treball cooperatiu a Penn Station
  zona comuna
 • Penn Station Reception
  Building Entrance

Penn Station Office Space

If you have places to go, this New York office space gives you access to one of the city’s busiest transit hubs. Penn Station is the terminal for Amtrak and New Jersey Transits trains, of course, so it’s a magnet for commuters. You also can step onto the A, C, E, 1, 2, and 3 trains traveling up and down the island. Add in nearby parking garages and proximity to the Lincoln Tunnel, and you have an unbeatable location.

But these eight levels of coworking space in a 17-story Art Deco building are also beautiful, with lots of original art (especially the colorful mural by artist Jason Woodside). The members here, who cover every type of business but lean toward the tech fields, gravitate to the expansive common area on the 10th floor when they are looking to chat with clients or huddle with their team. It’s a dog-friendly space, so bring along your four-legged friend. Madison Square Garden is nearby, meaning you have don’t have to go far to enjoy a game with the Knicks or the Rangers. Big-name musicians also play here, as well as nearby Hammerstein Ballroom. For an office space that’s in the middle of it all, head to Penn Station.

Lloc de treball disponible

Quantes persones necessiten espai?
Oficines privades

Espais d'oficina tancats amb clau per a equips de totes les mides

1

des de 990 $/mes

Taules dedicades

Espai d'escriptori en una oficina compartida tancada amb clau

des de 720 $/mes

Afiliació Hot Desk

Accés sota demanda a un espai de treball compartit i a les àrees comunes

Ubicació

315 W 36th Street New York, NY 10018
 • Trànsit proper

 • metro icon
  A, C, E, 1, 2, 3, N, Q, R, B, D, F, M
 • parking icon
  Metered parking ($3.50/hr) and parking lots (about $30/hr)
 • freeway icon
  West Side Highway
 • bus icon
  M34, M20, M11, M7
 • bike icon
  There is a CitiBike station on 34th and 8th and also 38th and Broadway

Serveis

 • Penn Station Reception
  Building Entrance

Les singularitats d'aquest edifici

 • Amics dels gossos

  Fer la teva millor feina acompanyat del teu amic pelut de quatre potes? Aquí els gossos són benvinguts.

 • Sala de criança

  Un espai privat que pot tancar-se, segur i còmode dissenyat expressament per als nous progenitors, equipat amb una nevera i una pica per cobrir qualsevol necessitat.

 • Cafeteria

  Fes que el cafè esdevingui una rutina gairebé mística amb una cafetera d'última generació. Algú vol llet espumosa?

 • Espai per a esdeveniments

  Amb projector, sistema de so i controls d'il·luminació, les sales es poden modificar fàcilment per a les reunions dels membres.

 • Jocs recreatius

  De vegades, l'única manera de ser productius és fer una pausa i jugar.


Serveis inclosos

 • Esdeveniments socials i professionals

  Des de tallers fins a panels amb líders de pensament i tastets de formatges, la nostra programació t'ajuda a nodrir una bona cultura d'equip.

 • Serveis de neteja

  Durant tot el dia, el nostre equip de neteja ajuda a mantenir impol·lutes les àrees comunes, les sales de reunions i les oficines privades.

 • Wi-Fi d'alta velocitat

  Connecta't amb cable a Ethernet o a un Wi-Fi segur, amb assistència de TI i funcionalitat d'inici de sessió de convidat incloses.

 • Personal in situ

  Amb anys d'experiència operativa i basada en el sector terciari, el nostre equip és a l'oficina de 9 a 17 h de dilluns a divendres, per ajudar-te amb tot el que necessitis perquè tot vagi com una seda.

 • Àrees comunes úniques

  El cor de les nostres ubicacions, aquestes sales són espais que recorden una sala d'estar i han estat dissenyades per a la creativitat, la comoditat i la productivitat.

 • Cabines telefòniques

  En aquests còmodes espais semiprivats que trobaràs a cada pis, hi podràs dur a terme trucades i videotrucades amb total privacitat.

 • Impressores de primer nivell

  Totes les plantes inclouen el seu propi espai equipat amb una impressora, subministraments d'oficina i trituradora de paper de primer nivell.

 • Stocked kitchens

  Gaudeix d'aigua de fruita, cafè microtorrat i te gratis o prepara't el dinar gràcies a les neveres, els microones i els rentavaixelles de què disposem.

 • Gestió de correu i paquets

  Des de sobres fins a caixes i entregues especials, l'equip de la nostra comunitat està disponible per ajudar-te amb la gestió del correu i els paquets.

 • Sales de reunions

  Tens molt per escollir, des de sales amb pissarres i taules altes per fer pluges d'idees fins a sales de conversa per a reunions informals, passant per sales de presentacions amb projectors i altaveus i sales especialitzades.

 • Begudes gratis

  Mantén el nivell de cafeïna amb el nostre cafè microtorrat o amb una tassa de te, i no t'oblidis d'hidratar-te amb l'aigua refrescant de fruites que trobaràs a totes les ubicacions de WeWork.

Som aquí per ajudar-te
Amanda T.

L'equip de Mànagers de la Comunitat afegeix un toc professional i personal a tots els edificis de WeWork i està compromés a apoderar els membres en tot allò que pugui.

Google Reviews

4.36 142 Reviews

Aaron Sultan
15 de setembre de 2017
This WeWork location is fantastic. I've been a member here for just about a year. The staff is phenomenal. They are very welcoming and friendly and are more than just "building staff." I have learned what it means to actually be a part o... Read more This WeWork location is fantastic. I've been a member here for just about a year. The staff is phenomenal. They are very welcoming and friendly and are more than just "building staff." I have learned what it means to actually be a part of a WeWork community. This is made evident by staff such as Derrick and Bianca. Very attentive to member concerns and queries and always striving to make things better around the building. The building amenities are great, ranging from coffee to beer being available to members at all times. This is also one of the only WeWorks that allow dogs! So don't be surprised if there are cute little doggos walking around! There's also now an amazing espresso machine!!! There are also quite a few building events that occur and always open to members (usually with free food!) and the community members are always enthusiastic when spreading the word of upcoming events. Although the elevators may be a frequent complaint, that is nothing compared to everything fantastic about this location. Let's not forget it's right next to Penn station for frequent commuters.
David S
16 d'octubre de 2017
Nice
Nancy Forman
20 d'octubre de 2017
The most pleasurable place to work. I am so grateful to work here. Everyone who works here is supportive, hardworking, thoughtful and friendly. My team includes Kyle, Joel, Shir-el, Bianca , Joseph and Derrick the best !!!! Also Austen t... Read more The most pleasurable place to work. I am so grateful to work here. Everyone who works here is supportive, hardworking, thoughtful and friendly. My team includes Kyle, Joel, Shir-el, Bianca , Joseph and Derrick the best !!!! Also Austen thank you and I will miss you ! Good luck in your new position. We work I love what I do even more working here
Edward Kowalski
23 de maig de 2019
Fun place to work and socialize. Great daily events. Friendly staff. Cappuccinos and beer flow daily. Say 'hi' to Amanda!
Stephen Jacobson
31 de maig de 2019
Lovely place with Wi-Fi and clean bathrooms.
Audrey McNicholas
27 d'octubre de 2017
WeWork Penn Station is the bom dot com. They have it all - from a professsional work environment to boozey happy hours. Contrary to the name "Penn Station" this building is clean, sophisticated, free from tourists, and has great food. It... Read more WeWork Penn Station is the bom dot com. They have it all - from a professsional work environment to boozey happy hours. Contrary to the name "Penn Station" this building is clean, sophisticated, free from tourists, and has great food. It's a great location and a great spot for any size startup. Bonus: the staff is super friendly and always trying to help you out.
premiere selections
April 14, 2019
Good place to work from
Naga Peddibhotla
April 2, 2019
Always a good place to work!
Aron Galonsky
30 d'octubre de 2017
This location has been serving as my office since 9/1. I initially chose it primarily due to the convenient location. However I've been pleasantly surprised by the amenities, the sense of community, the engagement of the staff and the co... Read more This location has been serving as my office since 9/1. I initially chose it primarily due to the convenient location. However I've been pleasantly surprised by the amenities, the sense of community, the engagement of the staff and the cool vibe. I can definitely recommend it.
Seth Kaufman
20 de novembre de 2017
Been renting space here for 2+ years for my business Vine Concepts. Love it here!
Anthony B
14 d'octubre de 2017
Great place
Pete Johnson
26 de novembre de 2017
Good Peeps Much better than other options Work HOUSE on 46th is a dump.
Dian Erica
13 de juny de 2019
Good work spaces.
VICTOR Pazmiño
December 14, 2017
Great environment to work, the enterprise mix is quite interesting
Carolyn Cato
July 2, 2019
Ok

Load more

Ubicacions properes