L'edifici està gairebé ple!

2221 S Clark St

2221 South Clark St
   Arlington, VA 22202

4.59 34 Reviews

Lloc de treball disponible

Consulta els espais disponibles i reserva'ls en línia.

Reserva lloc de treball

Prefereixes veure-ho en persona?

L'edifici està gairebé ple!
2221 S Clark St
2221 S Clark St
2221 South Clark St Arlington VA 22202
Nom i cognoms.
Ho necessitem per a les confirmacions.
Indica'ns com posar-nos en contacte amb tu.
Quantes persones necessiten espai de treball?
Si fas clic al botó anterior, acceptes les nostres Condicions del servei i afirmes haver llegit i entès la nostra Política de privacitat
 • Treball cooperatiu a Crystal City
  zona comuna
 • Crystal City Office Space
  Cuina
 • Sala de conferències de 2221 S Clark St
  Sala de conferències
 • Treball cooperatiu a Crystal City
  zona comuna
 • Crystal City Office Space
  zona comuna
 • Treball cooperatiu a 2221 S Clark St
  zona comuna
 • 2221 S Clark St Reception
  Bar de la comunitat
 • 2221 S Clark St Office Space
  Cuina
 • 2221 S Clark St Office Space
  zona comuna
 • Sala de conferències de 2221 S Clark St
  Sala de conferències
 • 2221 S Clark St Office Space
  Cabines telefòniques
 • 2221 S Clark St Office Space
  Impressió
 • 2221 S Clark St Office Space
  Gaming Room
 • Crystal City Office Space
  Sala de reunions
 • Treball cooperatiu a Crystal City
  zona comuna
 • Crystal City Office Space
  Cabines telefòniques
 • Sala de conferències de 2221 S Clark St
  Sala de conferències

WeWork Coworking & Office Space

In one of Northern Virginia's fastest growing innovation hubs, WeWork Crystal City gives you easy access to many well-known tech companies. And it couldn't be more convenient: the Yellow and Blue lines are a short walk from the Crystal City Metro station, and in five minutes you can drive to Ronald Reagan Washington National Airport.

Just outside of the nation's capital, this D.C.-area office space occupies the top two floors of a building that features relaxed common areas, spacious conference rooms, and big windows letting in lots of natural light. On the ground floor, relax at a picnic table on the lawn or in our cozy outdoor space. Grab a bite to eat on nearby Crystal Drive, which is just steps away and filled with tons of restaurants like Good Stuff Eatery (a great place for burgers) or Jaleo (a local favorite for tapas and other Spanish fare). With all it has to offer, WeWork Crystal City is an ideal location for any growing business.

Lloc de treball disponible

Quantes persones necessiten espai?
Oficines privades

Espais d'oficina tancats amb clau per a equips de totes les mides

3

Des de 1.420 $/mes

Taules dedicades

Espai d'escriptori en una oficina compartida tancada amb clau

des de 480 $/mes

Afiliació Hot Desk

Accés sota demanda a un espai de treball compartit i a les àrees comunes

Ubicació

2221 South Clark St Arlington, VA 22202
 • Trànsit proper

 • metro icon
  Yellow and Blue line
 • parking icon
  On-site parking ($175/month). There are also plenty of surrounding parking options
 • freeway icon
  Jefferson Davis Hwy (route 1), 395, 110, route 66, and the GW Parking are all within half a mile
 • bus icon
  9A, 10S, 23A, 23B, Metroway
 • bike icon
  Storage and repair station available

Serveis

 • 2221 S Clark St Reception
  Bar de la comunitat
 • 2221 S Clark St Office Space
  Cuina
 • 2221 S Clark St Office Space
  zona comuna
 • Sala de conferències de 2221 S Clark St
  Sala de conferències
 • 2221 S Clark St Office Space
  Cabines telefòniques
 • 2221 S Clark St Office Space
  Impressió
 • 2221 S Clark St Office Space
  Gaming Room
 • Crystal City Office Space
  Sala de reunions
 • Treball cooperatiu a Crystal City
  zona comuna
 • Crystal City Office Space
  Cabines telefòniques
 • Sala de conferències de 2221 S Clark St
  Sala de conferències

Les singularitats d'aquest edifici

 • Emmagatzematge de bicicletes

  Zona d'aparcament de bicis perquè la teva preciositat de dues rodes estigui segura dins de l'edifici.

 • Amics dels gossos

  Fer la teva millor feina acompanyat del teu amic pelut de quatre potes? Aquí els gossos són benvinguts.

 • Dutxes

  Les persones que venen amb bicicleta a treballar o que gaudeixen practicant esport al dematí poden refrescar-se fàcilment amb les dutxes de la ubicació.

 • Aparcament

  La vida és massa curta per perdre-la buscant lloc per aparcar. Desplaça't a la feina com un professional gràcies a la teva plaça de pàrquing. Els preus varien segons la ubicació.

 • Espai per a esdeveniments

  Amb projector, sistema de so i controls d'il·luminació, les sales es poden modificar fàcilment per a les reunions dels membres.

 • Mercat de la sinceritat

  Amb una botiga a dins de l'edifici, sempre tens menjar i beure a mà si necessites recuperar energia.

 • Llum natural

  L'exposició a llum natural millora l'estat d'ànim, l'energia, la concentració i la productivitat.

 • Espai exterior

  Des de balcons fins a terrats, els nostres espais a l'aire lliure són espais cuidats ideals per prendre un cafè, fer ioga, dinar o celebrar-hi reunions individuals.

 • Sala de benestar

  Tant si ets una mare lactant, como si necessites resar o meditar, pots gaudir d'aquesta sala tranquil·la amb pany.

 • Jocs recreatius

  De vegades, l'única manera de ser productius és fer una pausa i jugar.


Serveis inclosos

 • Esdeveniments socials i professionals

  Des de tallers fins a panels amb líders de pensament i tastets de formatges, la nostra programació t'ajuda a nodrir una bona cultura d'equip.

 • Serveis de neteja

  Durant tot el dia, el nostre equip de neteja ajuda a mantenir impol·lutes les àrees comunes, les sales de reunions i les oficines privades.

 • Wi-Fi d'alta velocitat

  Connecta't amb cable a Ethernet o a un Wi-Fi segur, amb assistència de TI i funcionalitat d'inici de sessió de convidat incloses.

 • Personal in situ

  Amb anys d'experiència operativa i basada en el sector terciari, el nostre equip és a l'oficina de 9 a 17 h de dilluns a divendres, per ajudar-te amb tot el que necessitis perquè tot vagi com una seda.

 • Àrees comunes úniques

  El cor de les nostres ubicacions, aquestes sales són espais que recorden una sala d'estar i han estat dissenyades per a la creativitat, la comoditat i la productivitat.

 • Cabines telefòniques

  En aquests còmodes espais semiprivats que trobaràs a cada pis, hi podràs dur a terme trucades i videotrucades amb total privacitat.

 • Impressores de primer nivell

  Totes les plantes inclouen el seu propi espai equipat amb una impressora, subministraments d'oficina i trituradora de paper de primer nivell.

 • Stocked kitchens

  Gaudeix d'aigua de fruita, cafè microtorrat i te gratis o prepara't el dinar gràcies a les neveres, els microones i els rentavaixelles de què disposem.

 • Gestió de correu i paquets

  Des de sobres fins a caixes i entregues especials, l'equip de la nostra comunitat està disponible per ajudar-te amb la gestió del correu i els paquets.

 • Sales de reunions

  Tens molt per escollir, des de sales amb pissarres i taules altes per fer pluges d'idees fins a sales de conversa per a reunions informals, passant per sales de presentacions amb projectors i altaveus i sales especialitzades.

 • Begudes gratis

  Mantén el nivell de cafeïna amb el nostre cafè microtorrat o amb una tassa de te, i no t'oblidis d'hidratar-te amb l'aigua refrescant de fruites que trobaràs a totes les ubicacions de WeWork.

Som aquí per ajudar-te
Amanda L.

L'equip de Mànagers de la Comunitat afegeix un toc professional i personal a tots els edificis de WeWork i està compromés a apoderar els membres en tot allò que pugui.

Google Reviews

4.59 34 Reviews

JR Ridley
April 29, 2018
WeWork is a fantastic coworking space. The perks and amenities here are great, with private phone booths for calls, reservable conference rooms, cold-brew coffee on tap and a beer fridge in the afternoon, weekly Monday breakfasts, and pe... Read more WeWork is a fantastic coworking space. The perks and amenities here are great, with private phone booths for calls, reservable conference rooms, cold-brew coffee on tap and a beer fridge in the afternoon, weekly Monday breakfasts, and pet-friendly. The staff are super friendly and helpful, going above and beyond to take care of the tenants. Highly recommended.
Wilson Vargas
December 26, 2018
Awsome
김민희
28 de novembre de 2018
(Translated by Google) Unlike officetel. I have a residential space and a public space together. Personal space varies by size. (Original) 오피스텔과는 다른. 주거공간과 공용공간의 함께 있어요. 개인공간은 크기에 따라 다르지만..
Naheed Mann
July 7, 2018
Interesting layout of their office space. Very chic and retro. Reminds of the west coast.
Google Account
12 de juny de 2018
PARKING: metered parking takes average of 20 min during 9-5 working-hours and reserved parking space is a 10 walking-minutes away. Coworking area NOISE LEVEL: office area coffeeshop level KIDS: practically none SUNLIGHT: abundant Tattoos... Read more PARKING: metered parking takes average of 20 min during 9-5 working-hours and reserved parking space is a 10 walking-minutes away. Coworking area NOISE LEVEL: office area coffeeshop level KIDS: practically none SUNLIGHT: abundant Tattoos and rings: 2 or 3 people per workday
Tyler Ross
January 25, 2019
Great to have the ability to "hot desk" here
Ben Matz
July 12, 2017
great coffee
Tim Joslyn
17 de juny de 2016
Novel application of a communal work space, the amenities and atmosphere are totally worth it.
Dan Carrier
February 8, 2017
I work at a small company that has been at this location since it opened. The work environment is clean, productive, and calm. It is very easy to knock out a lot of work in this location. The staff are very friendly. They throw fantastic... Read more I work at a small company that has been at this location since it opened. The work environment is clean, productive, and calm. It is very easy to knock out a lot of work in this location. The staff are very friendly. They throw fantastic events and meetups every month. I would highly recommend this place to any startup that is starting to grow and needs office space.
I. B.
January 22, 2017
Need an office? Need a conference room for business meeting? WeWork provides shared office space, dedicated desks/offices in very modern space. There are many different companies present and you can interact with companies via WeWork's m... Read more Need an office? Need a conference room for business meeting? WeWork provides shared office space, dedicated desks/offices in very modern space. There are many different companies present and you can interact with companies via WeWork's message board (allowing you expand your business network, find service providers, or secure work for you/your company).
Brian Patterson
February 16, 2017
Friendly staff, lots of fun events, free food and drinks quite often, and overall a pleasant environment. Only downside is parking is expensive, and guest parking is tricky
Karl Boehm
13 de juny de 2019
Lived here for a year and a half. It was such a unique & amazing experience. Lifestyle engineering like no other: my apartment was on the 10th floor and the office was on the 11th floor. It was hard to leave. Made so many friendships & m... Read more Lived here for a year and a half. It was such a unique & amazing experience. Lifestyle engineering like no other: my apartment was on the 10th floor and the office was on the 11th floor. It was hard to leave. Made so many friendships & met impressive people which ran the candidate from interns to CEOs, Pulitzer winning Journalists & diplomats to retirees. A lot of things changed over the 18 months I was there. I'm sure a lot more will change as Amazon moves into town. The pricing was in flux and the culture was on its own ride. Not sure exactly how that will shake out but I'm sure it will be interesting. The staff was really incredible and I truly consider many of those folks my friends. Too many names to name here and this is isn't a high school yearbook (otherwise I'd be asking for a whole lot of signatures) but all the people at the front desk, the suite cleaning crews, the facilities manager who is always solving problems with a smile. I miss it but had to move to the next chapter. If you're thinking this might be a fit for you then I'd suggest you take the leap, you'll be glad you did.
Joseph Tucci
July 10, 2016
If you telecommute and want to change it up this is the best option I know of in Arlington.
Soma Ismael BOLA
July 1, 2019
Great coworking place with very nice people
Greta Krafsig
February 21, 2017
Parking in the area sucks. Dogs are allowed in the building so I hope you're not allergic.

Load more

Ubicacions properes