199 Water St

199 Water Street
   New York, NY 10038
Lloc de treball disponible

Consulta els espais disponibles i reserva'ls en línia.

Reserva lloc de treball

Prefereixes veure-ho en persona?

199 Water St
199 Water St
199 Water Street New York NY 10038
Nom i cognoms.
Ho necessitem per a les confirmacions.
Indica'ns com posar-nos en contacte amb tu.
Quantes persones necessiten espai de treball?
Si fas clic al botó anterior, acceptes les nostres Condicions del servei i afirmes haver llegit i entès la nostra Política de privacitat
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  Façana de l'edifici
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  zona comuna
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  zona comuna
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  Hot Desks
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  zona comuna
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  Sales de reunions
 • Sala de conferències de 199 Water St
  Sala de conferències
 • Sala de conferències de 199 Water St
 • Sala de conferències de 199 Water St
  Sala de meditació
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  Cuina
 • 199 Water St Reception
  Bar de la comunitat
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  Escala interior
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  zona comuna
 • 199 Water St Office Space
  Oficina privada
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  Office Views

Finding Financial District Office Space at 199 Water St

Home to a buzzing network of large enterprise companies and ambitious professionals, the Financial District is one of the most iconic locations for basing your business in New York City. Our office space at 199 Water Street helps drive success further, with art-filled lounges for informal meetings, collaborative conference rooms for team brainstorms, and private offices for heads-down productivity. Commuting is a breeze with the subway at Wall Street and Fulton Street stations within walking distance, plus ferry service at Pier 11 is nearby. Take a break between meetings and explore the shops, restaurants, and art exhibitions in the Seaport District with a teammate. After work, impress clients with dinner overlooking the East River at Industry Kitchen. If you’re ready to grow your reach and accomplish your business goals, join our 199 Water St office space today.

Lloc de treball disponible

Quantes persones necessiten espai?
Oficines privades

Espais d'oficina tancats amb clau per a equips de totes les mides

3

Des de 2.460 $/mes

Taules dedicades

Espai d'escriptori en una oficina compartida tancada amb clau

des de 700 $/mes

Hot Desks are not offered at this location.

Ubicació

199 Water Street New York, NY 10038
 • Trànsit proper

 • metro icon
  2, 3, 4, 5, A, C, J, Z, R trains at Fulton Center Station (.4 miles away), 2, 3 at Wall Street Station (5 blocks away)
 • parking icon
  NYC Parking 80 John Garage Corp. (3 blocks away)
 • freeway icon
  FDR (4.4 miles away)
 • bus icon
  M15, SIM5, SIM15, SIM35 at Water St/Maiden Ln (2 blocks away)
 • bike icon
  Citi Bike (4 blocks away)
 • ferry icon
  Wall Street Ferry (5 blocks away)

Serveis

 • Sala de conferències de 199 Water St
  Sala de conferències
 • Sala de conferències de 199 Water St
 • Sala de conferències de 199 Water St
  Sala de meditació
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  Cuina
 • 199 Water St Reception
  Bar de la comunitat
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  Escala interior
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  zona comuna
 • 199 Water St Office Space
  Oficina privada
 • Treball cooperatiu a 199 Water St
  Office Views

Serveis inclosos

 • Personal in situ

  Amb anys d'experiència operativa i basada en el sector terciari, el nostre equip és a l'oficina de 9 a 17 h de dilluns a divendres, per ajudar-te amb tot el que necessitis perquè tot vagi com una seda.

 • Serveis de neteja

  Durant tot el dia, el nostre equip de neteja ajuda a mantenir impol·lutes les àrees comunes, les sales de reunions i les oficines privades.

 • Cabines telefòniques

  En aquests còmodes espais semiprivats que trobaràs a cada pis, hi podràs dur a terme trucades i videotrucades amb total privacitat.

 • Impressores de primer nivell

  Totes les plantes inclouen el seu propi espai equipat amb una impressora, subministraments d'oficina i trituradora de paper de primer nivell.

 • Wi-Fi d'alta velocitat

  Connecta't amb cable a Ethernet o a un Wi-Fi segur, amb assistència de TI i funcionalitat d'inici de sessió de convidat incloses.

 • Esdeveniments socials i professionals

  Des de tallers fins a panels amb líders de pensament i tastets de formatges, la nostra programació t'ajuda a nodrir una bona cultura d'equip.

 • Àrees comunes úniques

  El cor de les nostres ubicacions, aquestes sales són espais que recorden una sala d'estar i han estat dissenyades per a la creativitat, la comoditat i la productivitat.

 • Sales de reunions

  Tens molt per escollir, des de sales amb pissarres i taules altes per fer pluges d'idees fins a sales de conversa per a reunions informals, passant per sales de presentacions amb projectors i altaveus i sales especialitzades.

 • Begudes gratis

  Mantén el nivell de cafeïna amb el nostre cafè microtorrat o amb una tassa de te, i no t'oblidis d'hidratar-te amb l'aigua refrescant de fruites que trobaràs a totes les ubicacions de WeWork.

Som aquí per ajudar-te
Alexandra K.

L'equip de Mànagers de la Comunitat afegeix un toc professional i personal a tots els edificis de WeWork i està compromés a apoderar els membres en tot allò que pugui.

Ressenyes de Google

Charlotte de Brabandt
4 d'octubre de 2019
The worst WeWork in New York City. I cannot recommend it. I usually don't write negative reviews, but as an industry professional I cannot recommend this place. The staff were very rude. Although we had a reservation and the rooms were f... Read more The worst WeWork in New York City. I cannot recommend it. I usually don't write negative reviews, but as an industry professional I cannot recommend this place. The staff were very rude. Although we had a reservation and the rooms were free they did not let us continue our meeting.
Bryce Artstew
6 de setembre de 2019
LOOK ELSEWHERE FOR CO-WORKING SPACE. I came to WeWork due to the great marketing put out by the company. After touring two locations and being told I would have a LAN line at my desk, I decided to make the move and get a desk at the DUMB... Read more LOOK ELSEWHERE FOR CO-WORKING SPACE. I came to WeWork due to the great marketing put out by the company. After touring two locations and being told I would have a LAN line at my desk, I decided to make the move and get a desk at the DUMBO location. After moving in I was notified that I would not be able to have a dedicated LAN line unless I spent an extra $100 a month for a desk in an office. This was the first bait and switch tactic I experienced here. Now that this is effecting my work I need to leave WeWork. I posted notice that this won't work for me on Sept 6 after returning from a work trip and they notified me that it MUST be a one calendar month notice. This company is willing to prorate your starting month but not ending month. This tactic shows that they are money hungry and attempting to extract every dollar out of you as possible. It must be because if they did business honestly, they wouldn't make a profit.

Ubicacions properes